Frequently Asked Questions

This section is available only in Ukrainian 🇺🇦

If your question was not addressed on this page, please see Contact Us.

З 20 серпня 2023 року по 1 вересня 2024 року.

Форма для подачі заявок буде відкрита 1 травня 2023 року з 00:00 (за київським часом). Прийом заявок триватиме до 23:59 (за київським часом) 31 травня 2023 року.

На перший рік програми ми відберемо 20 фіналістів.

Проєкт фінансується компанією Освіта Майбутнього ЮА (Простір інноваційної освіти UA-Teens) та MIT-Ukraine.

У зв’язку з розпочатою РФ повномасштабною війною проти України, нам заборонено відправляти менторів та викладачів з МІТ до України. Згідно з офіційним статусом “Level 4: Do Not Travel” на сайті U.S. Department of State Україна є небезпечною для подорожей країною. Тому, щонайменше у 2023 році Літній табір буде організовано в Іспанії.

 • Трансфер до локації проведення Літнього табору
 • Проживання протягом 14 днів з розміщенням по 2 особи у номері
 • 3-х разове харчування протягом Літнього табору
 • Дозвіллєва програма, яка включає в себе культурні, спортивні, туристичні активності
 • Страховка на всі дні перебування за кордоном

Витрати, пов’язані з оформленням документів для виїзду тінейджерів за кордон, в тому числі нотаріально посвідчені, а також будь-які інші витрати не перераховані вище, покриваються стороною фіналістів проєкту самостійно.

Ні. Проте наша команда має право запросити у півфіналістів документи, що підтверджують їх особу, академічні досягнення тощо.

Ми оцінимо рівень володіння англійською мовою з текстів есе (написаних англійською), а також під час інтерв’ю англійською (для напівфіналістів).

Logistics of Summer 2023

This section is available only in Ukrainian 🇺🇦

Організацію трансферу українських тінейджерів до локації проведення Літнього табору 2023 та комплексний супровід цього процесу забезпечує команда Простору інноваційної освіти UA-Teens.

20 фіналістам програми покривається:

 • Трансфер до локації проведення Літнього табору
 • Проживання протягом 14 днів з розміщенням по 2 особи у номері
 • 3-х разове харчування протягом Літнього табору
 • Дозвіллєва програма, яка включає в себе культурні, спортивні, туристичні активності
 • Страховка на усі дні перебування за кордоном

Важливі деталі:

 1. Усі документи для виїзду фіналістів за кордон готуються стороною фіналістів самостійно за консультаційного супроводу Організатора.
 2. Покупка усіх квитків здійснюється централізовано Організатором на підставі наданих документів фіналістами.
 3. Трансфер до локації проведення Літнього табору і у зворотній бік (у 2023 р. – Gava, Spain) здійснюється централізовано з м. Львів. Подальший трансфер буде здійснюватись одним з двох варіантів:
  Варіант 1. Трансфер автобусом до аеропорту м. Варшава – переліт Варшава – Барселона – трансфер автобусом Барселона – Гава
  Варіант 2. Трансфер окремим автобусом за маршрутом Львів – Гава
  Визначення варіанту трансферу буде здійснено до 1 серпня 2023 р. Організатором і повідомлено фіналістам. Усі апліканти проєкту мають орієнтуватись на рівну ймовірність трансферу обома варіантами і не мати обмежень на трансфер одним з перерахованих варіантів. Індивідуальні побажання щодо трансферу не будуть враховуватися Організатором.
  Видатки на трансфер до та зі Львова покриваються фіналістами самостійно.
 4. Фіналісти їдуть до місця проведення Літнього табору без супроводу батьків. 
 5. Протягом Літніх таборів забезпечується тьюторський супровід. Це означає, що 20 тінейджерів супроводжує 4 тьютори, які перебувають з ними увесь час проведення табору і забезпечують інформаційний, організаційний та психологічний супровід.
 6. У період перебування тінейджерів у Літньому таборі, забезпечується постійна комунікація з батьками зі сторони Організатора, за яку відповідатиме окремий фахівець.
 7. Усі деталі щодо механіки підготовки до виїзду, супроводу протягом трансферу та перебування у Літньому таборі, надаються фіналістам проєкту.

Funding information for ULTA 2023-2024

This section is available only in Ukrainian 🇺🇦

Проєкт Ukraine Leadership & Technology Academy 2023-2024 фінансується компанією Освіта Майбутнього ЮА (Простір інноваційної освіти UA-Teens) та MIT-Ukraine. 


Що саме фінансує Простір інноваційної освіти UA-Teens і навіщо ми це робимо?

Ми повністю покриваємо усі видатки для 20 українських лідерів та лідерок, які були відібрані для участі у проєкті. В усіх проєктах, які ми реалізовуємо з 2019 року в освітній сфері, завжди важливу роль посідає соціальна складова та цінності, які лежать в основі ідеї.

Так, відкривши у 2021 році Центр креативних технологій TUMO Kyiv, ми започаткували грантівську програму, за якою на початок повномасштабного вторгнення росії в Україну навчалось 312 тінейджерів безкоштовно. А з квітня 2022 по березень 2023 року 500 українських підлітків з різних куточків України та світу мали можливість здобувати креативні навички в онлайн форматі протягом 9 місяців теж без оплати за своє навчання.

Тому зараз ми раді стати співорганізатором ULTA 2023-2024, роблячи таким чином свій внесок в підготовку проактивної молоді, яка вже через 5 років визначатиме стратегію розвитку нашої держави.

Ми фінансуємо:

 • Трансфер 20 українських тінейджерів з України до локації проведення Літнього табору. Умови трансферу: централізований виїзд з м. Львів
 • Проживання 20 українських підлітків у місці проведення Літнього табору протягом 14 днів. Умови проживання: проживання по 2 особи у номері
 • 3-х разове харчування 20 українських підлітків протягом Літніх таборів
 • Організацію усіх необхідних локацій для навчання протягом Літнього табору та їх оснащення
 • Дозвіллєву програму, яка включає в себе культурні, спортивні, туристичні активності як у локації безпосереднього проживання, так і виїзди в межах регіону
 • Страховку для 20 тінейджерів
 • Тьюторський супровід протягом Літніх таборів
 • Інформаційну підтримку на стадії подачі заявок, відбору та супроводу 20 фіналістів протягом усього року їх навчання


Що саме фінансує MIT-Ukraine?

Програма MIT-Ukraine через MIT International Science and Technology Initiatives (MISTI) покриває витрати прграми ULTA 2023-2024 пов’язані з участю менторів – студентів МІТ, включаючи авіаквитки, стипендії, оформлення документів (за необхідності), медичне страхування та проживання.